ZMĚNA MUSÍ BÝT

26. december 2010 at 21:44 |  notebook
Hello everyone.Dnes,když jde o školu,tak jsem si dopisovala zemák,bižuli a sloh,hudebku si oskenuju zítra,protože je toho dost.Když jde o zítřek začnu se už učit,ale teď tady nebudu psát o škole.

Udělám změnu!Né blogu,ale sebe.Víte teď,když mě něco popadlo,pořád jsem na to myslela a měla jsem špatnou náladu,ale právě před chvíli jsem se rozmyslela,že to musím změnit.Začnu být v pohodě.Dostanu špatnou známku a nebudu na sebe naštvaná a bude mi to mrzet,ale udělám to,že to přejdu a řeknu si : "Život de dál a jsou to jen pitomé čísla,můžu si to další známkou opravit,tak co." > něco takového.
Krátka začnu být svá a pohodová.Jo,možná někdy budu smutná,ale pak se hned začnu smát,jakožeby nic (to někdy dělávám).

Taky se začnu lépe učit.Říkám si to pořád,ale když už,tak už!Ve škole si napíšem novou látku a já si jí hned doma zvopáknu.Nebo si jí zvopáknu jen,když tu hodinu druhý den budu mít.

Jo,bude to tak všechno snadší.Nikoho k tomu nepotřebuju.Jsem ráda,jaké kamarády mám a nepotřebuju nejlepší kámošku.Možná si jí na střední najdu.Počkám až se ta pravá objeví.Zatím mám bezva kamarády a super rodinu.To mi k životu stačí.

Podepsaná Destiny.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement