DESIGN

25. december 2010 at 22:16 |  notebook
Jak jste si to včera užili?Já moc dobře.Dostala jsem toho docela hodně.Zkráceně > oblečení,kosmetika,něco na vlasy,stříbrné náušnice a prstýnek a pak foťák.Jsem za všechno ráda.Toho oblečení mám habaděj ;D.Copa jste dostali vy? Jsem zvědavá.

Udělala jsem si nový design.Nejdříve jsem tu měla se zebrou,ale ten se mi vážně nelíbil.Byl ošklivý a teď tenhle.Ten se mi taky moc nelíbí.Možná udělám zase nový,ale až dýl,protože bych nic jiného nestihla.
Chtěla bych si udělat takový styl na designy.Jakožeby jsem si dělala pořád stejné designy,akorád pokaždý s něčím jiným.Jenže nevím jak.Zkusím něco vymyslet.Chtěla bych prostě takový normální deníčkový no.Uvidíme.Možná ho dneska ještě zkusím.

Teď jdem na FACEBOOK.Udělala jsem si ho.Prostě jsem to nevydržela.Vydržela jsem to 3 dny.Docela dobré ne ;D.Jestli si mě chcete přidat,tak do vyhledávače napište Destiny Weijl a najde to tam mě ;).

Tak jo pro dnešek tady končím.Ještě dneska udělám ten design a jestli ho udělám,tak ho sem dám a pak možná ještě něco přidám ;).
Podepsaná Destiny.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement