December 2010

A je to :'(

29. december 2010 at 0:41
Tak už je pozdě,ale musela jsem to dodělat jinak bych nad tim pořád přemýšlela.Udělala jsem si tedy ten nový blog,snad si na něj zvyknu.Vůbec se mi tam nechce,ale prostě Destiny mají skoro všichni,tak jsem to prostě udělala. Ten blog je tady : http://ditchie.blog.cz
tak teď budu pořád chodit a vy,kteří sem na tuten blog chodíte,tak normálně choďte na ten ditchie,protože tady mě už neuvidíte.Mějte se krásně.

http://ditchie.blog.cz


http://ditchie.blog.cz


http://ditchie.blog.cz


http://ditchie.blog.cz


http://ditchie.blog.cz


Je to pěkné?

28. december 2010 at 21:36 notebook
Jedna slečna mi tady napsala,že se nemálo opakuju po Destiny.Takže slečno: Já žádnou jinou Destiny neznám,tak nevím co tady máš za keci! Jo,možná jsem už viděla nějakou Destiny,ale tutu přezdívku sjem už měla,takkže..se uklidni!

Neumim moc vyhrožovat a nadávat ;D

No a asi si změním teda přezdívku,přece jenom jí mají možná skoro všichní,takže to chce vyymslet nějakou jinou.Potřebuju poradit.Třeba od jakého písmene to může začínat.

Buď to na M a nebo na B > tuty písmena se mi líbí.To znamená,že by jsem si dělala i nový blog.Bylo by to tam samozdřejmně stejné,jako by to byl tuten blog a nadále by jste tam snad chodili ;).

Napište do komentů,jestli to je dobrý nápad ;) Zatím si udělám nový design a pak zkusím vymyslet nějakou tu přezdívku a vy mi napište do komentů,jaké písmenko by bylo hezčí ;)

Vracím se

28. december 2010 at 14:51 notebook
Jo,je to tak,vracím se.Víte mě asi tuten blog přirostl hodně k srdíčku.Přemýšlela jsem včera a prostě jsem co nejrychlejš chtěla jít na tuten blog.Nemůžu to bez blogaření vydržet ;D.Je to tak,takže sem nadále choďte já budu hrizně moc ráda.Zatím se mějte.
Navždy podepsaná Destiny.

Neurčitý

27. december 2010 at 23:06 notebook
Tak jo,tuto je tady asi poslední článek.Víte já ani nevím jestli chci blogařit,protože já si udělám blog a pak ho chci stejně smazat.Je mi to líto,ale teď nějaký čas sem nebudu chodit.Možná se vrátím,ale také možná ne.Může se stát že mě uvidíte na mém jiném blogu,ale to ještě uvidím.Tak se mějte.Mám vás všechny ráda :*

Posledně podepsaná Destiny.

Oh,bože..

27. december 2010 at 18:18 notebook
Tak za 5-10 minut se půjdu vysprchovat a pak se budu koukat na televizi a nebo budu na PC,podle toho jestli půjde na PC Mondiee nebo ne.A nebo se obě dvě zase budem koukat na The Last Song.Jak já ten film úplně žeru.Kdo ho ještě neviděl,tak vážně doporučuji.Možná ještě dneska příjdu,ale žádný článek asi nepřibyde,tak se nezlobte ;) A taky jsem dneska cvičila jen 3minuty,dobrý ne ;D,jako vůbec mě to přes prázky nebaví.Takže začnu až bude zase škola.Taky jsem si s Mondiee udělali dneska ájinu,už to máme,takže jsem ráda a hudebku a na ostatní teď kašlu.Nechápu proč nám to učitelé museli nasmažit takhle na prázdniny.Tvle! Asi očividně neví co jsou to prázdniny..Jako vykuchat je! ;D No nic,tak já letím,bye :*

Zase jen podepsaná Destiny.
by destiny
Dneska jsme se fotili se sestřenkou Jájou :* Tuto je docela pěkná fotka ;)


Formspring

27. december 2010 at 10:57 notebook
Ahoj,dneska mám v plánu se naučit anglinu a hudebku.To by bylo tak všechno.Taky chci začít zase cvičit.Teď přes svátky jsem to nějak vypustila z hlavy,ale včera jsem si sedla k televizi,beru si k sobě tác cukroví a začnu jíst vanilkové rohlíčky a k tomu si řikám.Jej,měla bych zase začít cvičit ;D,tkže zase začínám ;).Udělala jsem si profil na FORMSPRING,tam se mi můžete psát na jakékoliv otázky a ráda budu odpovídat ;) tady je můj účet,kam mi tedy můžete psát otázky >Ask me anything http://formspring.me/DestinyWeijl

Podepsaná Destiny.

Hodnocení mého blogu

27. december 2010 at 10:40 ideas
Ahoj.Jsem měla nápad u jedný blogařky,která hodnotí blogy.Taky jsem se zapsala,aby mi ohodnotila můj blog,chtěla jsem to zkusit,jaký má na mě názor.Dopadlo to celkem dobře ;).

Tady to je >  
1. První dojem: 8/10
2. Design: 9/10 - Ten desing se nějak vysoko
3. Stránka: 10/10 - Není co dodat
4. Menu: 8/10 - Moc málo toho máš tam napsané
5. Články: 10/10 - Krása
6. Aktivita: 10/10 - Aktivita je super
7. Návštěvnst: 9/10 - Psala si mi, že ho máš chvilku. Tak sem přimhouřila oči.

Počet bodů: 64/70
Celkové hodnocení: Blog máš super. Sprav si ten design a máš zatím super blog!!

Myslím,že jsem tedy na tom dobře,ale ten design prostě nezměním,tak se mi to líbí ;),ale děkuju za tvůj názor.

Určitě si ho taky nechte ohodnotit ;)

Tady je blogařky klikací ikona ;)Destiny 0.1

26. december 2010 at 22:44 gallery
Měla by jsem přidat nějaké fotky,tak tady je máte.Fotila jsem je dneska,jsou docela pěkný.
Váš názor?   

ZMĚNA MUSÍ BÝT

26. december 2010 at 21:44 notebook
Hello everyone.Dnes,když jde o školu,tak jsem si dopisovala zemák,bižuli a sloh,hudebku si oskenuju zítra,protože je toho dost.Když jde o zítřek začnu se už učit,ale teď tady nebudu psát o škole.

Udělám změnu!Né blogu,ale sebe.Víte teď,když mě něco popadlo,pořád jsem na to myslela a měla jsem špatnou náladu,ale právě před chvíli jsem se rozmyslela,že to musím změnit.Začnu být v pohodě.Dostanu špatnou známku a nebudu na sebe naštvaná a bude mi to mrzet,ale udělám to,že to přejdu a řeknu si : "Život de dál a jsou to jen pitomé čísla,můžu si to další známkou opravit,tak co." > něco takového.
Krátka začnu být svá a pohodová.Jo,možná někdy budu smutná,ale pak se hned začnu smát,jakožeby nic (to někdy dělávám).

Taky se začnu lépe učit.Říkám si to pořád,ale když už,tak už!Ve škole si napíšem novou látku a já si jí hned doma zvopáknu.Nebo si jí zvopáknu jen,když tu hodinu druhý den budu mít.

Jo,bude to tak všechno snadší.Nikoho k tomu nepotřebuju.Jsem ráda,jaké kamarády mám a nepotřebuju nejlepší kámošku.Možná si jí na střední najdu.Počkám až se ta pravá objeví.Zatím mám bezva kamarády a super rodinu.To mi k životu stačí.

Podepsaná Destiny.

DESIGN

25. december 2010 at 22:16 notebook
Jak jste si to včera užili?Já moc dobře.Dostala jsem toho docela hodně.Zkráceně > oblečení,kosmetika,něco na vlasy,stříbrné náušnice a prstýnek a pak foťák.Jsem za všechno ráda.Toho oblečení mám habaděj ;D.Copa jste dostali vy? Jsem zvědavá.

Udělala jsem si nový design.Nejdříve jsem tu měla se zebrou,ale ten se mi vážně nelíbil.Byl ošklivý a teď tenhle.Ten se mi taky moc nelíbí.Možná udělám zase nový,ale až dýl,protože bych nic jiného nestihla.
Chtěla bych si udělat takový styl na designy.Jakožeby jsem si dělala pořád stejné designy,akorád pokaždý s něčím jiným.Jenže nevím jak.Zkusím něco vymyslet.Chtěla bych prostě takový normální deníčkový no.Uvidíme.Možná ho dneska ještě zkusím.

Teď jdem na FACEBOOK.Udělala jsem si ho.Prostě jsem to nevydržela.Vydržela jsem to 3 dny.Docela dobré ne ;D.Jestli si mě chcete přidat,tak do vyhledávače napište Destiny Weijl a najde to tam mě ;).

Tak jo pro dnešek tady končím.Ještě dneska udělám ten design a jestli ho udělám,tak ho sem dám a pak možná ještě něco přidám ;).
Podepsaná Destiny.

Všechno!

24. december 2010 at 14:12 notebook
No,tak to je tak všechno.Ještě by jste tu měli celou stránku písniček ;D.Vím,že Vás to možná nebude bavit,ale tak co jinýho dát na Vánoce že.Byli to celebrity,které mám ráda.Nevím jak vy,ale stejně..
Tak:

       Šťastné a Veselé !
a bohatého Ježíška!

Přeje : Destiny.

Emily Osment : "Run Rudolph Run"

24. december 2010 at 14:02 favourite songs

Neslyšela jsem jí celou,ale poslechnu si jí,tak jako vy ;)


Demi Lovato : "Wonderful Christmas Time"

24. december 2010 at 11:53 favourite songs
Já jsem jí jen našla a poslechla jen začátek,ale je to pěkný ;)

Miley Cyrus : "Rocking Around the Christmas tree "

24. december 2010 at 11:08
I love her!


VÁNOČNÍ PÍSNIČKY

24. december 2010 at 11:05 notebook
Ahoj,tak teď se budou postupně přidávat různé vánoční songy.Nejdéle do 15:00.
Tak si je určitě všechny poslechněte ;) Jsou krásný.
Napsala Destiny.

LETÍM!

23. december 2010 at 22:09 notebook
Tak nic.Už jdu z PC,aby jsem byla na zítřek vyspalá.Už se těším.Hlavně zase na tu večeři a ani nevím proč.Prostě mě ta večeře vždycky tak chutná ;D.No a přednastavím na zítřek články.Nechte se překvapit.Normálně dyštak pište,ale zítra se tu neukážu,možná jen odepíšu na komentáře,ale neslibuju.Nejdýl napíšu v pondělí,ale ukážu se tu i v neděli ;).Tak Šťastné a Veselé :*
Další článek od Destiny.
by destiny

TWITTER

23. december 2010 at 21:24 ideas
Udělala jsem si TWITTER,je to tam anglicky,ale já tam píšu česky,protože jsem si přidala nějaké holky.Chtěla bych,kdyby jste měli twittter tak si mě přidali > DestinyWeijl.
Byla bych moc ráda.

Inspirace

23. december 2010 at 20:00 topic
Ahoj,tak vím,že je před námi Štedrý den,ale možná to pro Vás bude stejně zajímavé.
Tuten článek jsem se rozhodla napsat,protože i já se tím inspiruju a určitě i ostatní.

PLZEŇ

23. december 2010 at 18:58 notebook
Tak co? Jak se Vám líbil ten můj článek : "Vánoce" ?..Já doufám,že i trochu jo . Ale tak o tom se už nebudu rozepisovat že.Zítra jsou Vánoce.Těším se na ně,ale už to nebude,tak jako dřív,ale stejně,jsou to pořád ty naše každoroční Vánoce.Takže se tady možná zítra neukážu,tak se omlouvám,ale chápete to ne.Dneska jsem byla zase v Plzni dokoupit si oblečení a dárky pro mamku a taťku.Mamce jsem koupila společně s Mondiee řetízek a deodorant a taťkovi pěnu na holení,deodorant playboy a myslím,že ještě něco,ale teď nevím co,jo gel a šampon v jednom.Už to viděli,akorád mamka ten řetízek ne,je to překvapení ;D.Já jsem si jinak vybrala ještě prstýnek.Nejdříve jsem chtěla řetízek s mím jménem,ale nakonec jsem si vybrala ten prstýnek.Řetízek s mím jménem si vyberu někdy jindy.Dneska možná ještě něco přidám,tak uvidíme.Budu tu zase do večera,tak nejdýl do 00:00 ;D,takže mi pište ;) ráda odepisuju ;),zatím :*
Další článek od Destiny.